בית קברות לחיות

חיות מחמד מלוות אותנו בכל עת, ומהוות חלק מהותי משגרת חיינו

חלק נרחב מאזרחי ישראל, בוחרים לחלוק את חייהם עם מגוון של חיות מחמד. הקשר עם החייה, אשר לעיתים הקשר עמה מתחזק מאוד עם חלוף השנים, הינו פעמים רבות חלק מהותי מחיינו, המעשיר אותם ונותן להם צבע ומשמעות. התקשורת השקטה, חסרת המילים המתקיימת בין אדם לחיית המחמד שלו הינה פעמים רבות עמוקה ומשמעותית יותר מכל צורת תקשורת בין אנשים, תקשורת המזוהמת בגינונים חברתיים ובחוסר כנות מושרש. הקשר האמיץ עם חיות המחמד, יוצר פעמים רבות תחושת אבל אמיתית ועוצמתית בעת לכתן של החיות לאחר מותן.

בעת לכתן של חיות אשר היוו חלק מהותי מחיינו, ניתן לטמון אותן אצל בית קברות לחיות

האבל הגדול שאנו חשים עם לכתם של ידידי האמת שלנו שחלקו את חיינו שנים כה רבות, עשוי להיתקל במספר בעיות לוגיסטיות הכרוכות בקושי למצוא סידורי קבורה הולמים לבעלי החיים האלו. פתרון לכך נותנים בתי קברות לחיות, בהם ניתן לקבור את חיות המחמד שלנו כראוי, תוך הצבת מצבות בראש הקברים על מנת שיהיה לנו מקום לציון לכתם. מצבות לחיות ניתן לבנות במספר עיצובים שונים:

  • פשוט: רבים בוחרים לעצב מצבות לחיות מחמד בצורה פשוטה ומרומזת, לעיתים עם חריטה קטנה על המצבה של אמירה אישית או של שם בעל החיים. מבחינת משמעות, מצבות אלו מדגישות את החיבור הנקי והאמיתי בין בעל החיים לאדם.
  • מעוצב אישית: ניתן לעצב מצבות מותאמות אישית לבעל החיים המנוח. במצבות אלו ניתן בהחלט לשלב טקסטים שלמים, או צורה מפוארת המדגישה את ייחודיות בעל החיים והקשר שנוצר עמו.

יש לבחור בחברת מצבות מובילה על מנת שרצונותיכם יתבצעו במלואם

חשוב לזכור כי מצבות לחיות אינן נפוצות בתודעה הציבורית. לכן, חשוב לבחור בחברת מצבות מובילה, אשר תדע להתחשב ברגשותיכם, ולעצב את המצבה בצורה מושלמת בהתאם לקשר עמו חלקתם עם בעל החיים שהיה לכם ידיד אמת במשך זמן כה רב. רק חברה ותיקה תדע להעניק שירות שלם ומותאם לכך מבחינת התמחור והעיצוב